Ranní přivýdělek ve skladu - až 216 Kč/h

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Místo práce: Česká republika Plzeň-město Plzeňský kraj Plzeň

Druh práce: Jiné

Před 8 dny

Brigáda

Hledáte přivýdělek na ranní směny? Nabízíme dlouhodobou brigádu ve skladu v Plzni, ideální pro muže, kteří chtějí efektivně využít svůj čas a přivydělat si před začátkem dne.

Lokalita: Plzeň - Božkov
Směny: PO-PÁ - ranní směny od 5:30/6:00 na cca 2-4 hod. (dle množství práce)
Mzda 160 Kč/hod. + až 40 Kč/hod. prémie + příplatky dle ZP.

Nástup možný IHNED nebo dle domluvy!

Možnost vyplacení ČÁSTI MZDY KAŽDÝ DEN NA BANKOVNÍ ÚČET!

Požadavky

  • minimální věk 18 let
    • čistý trestní rejstřík
    • docházka min. 2x týdně

Nabídka

  • mzda 160 Kč/hod. + až 40 Kč/hod. prémie + příplatky dle ZP
    • ranní směny
    • individuální domluva směn
    • volné víkendy
    • příjemný pracovní kolektiv
    • možnost vyplácení části mzdy klidně každý pracovní den!
    • nástup ihned

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Sháníte dlouhodobou brigádu především na ranní směny? Pak hledáme právě Vás! Nabízíme brigádu ve skladu pro fyzicky zdatné jedince, kteří se nebojí pracovat rukama. Vybrat si můžete buď...

    Česká republika, Plzeň-město, Plzeňský kraj, Plzeň

    Před 1 dny

  • Náplň práce: Sháníte dlouhodobou brigádu především na ranní směny? Pak hledáme právě Vás! Nabízíme brigádu ve skladu pro fyzicky zdatné jedince, kteří se nebojí pracovat rukama. Vybrat si můžete buďto...

    Česká republika, Plzeň-město, Plzeňský kraj, Plzeň

    Před 1 dny