Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

VÍKENDOVÁ BRIGÁDA - Nový sklad hraček 209,-Kč/hod

EMONA KRONI s.r.o.

Místo práce: Česká republika Plzeň-město Plzeňský kraj Plzeň

Druh práce: Jiné

Před 1 dny

Brigáda

balení a kompletace objednávek v novém skladu hraček
zaskladňování zboží
inventury

sobota 7:00 - 16:30 hod. (odjezd z Centra Plzně v 6.15, návrat v 17:00)
neděle 7:00 - 16:30 hod. (odjezd z Centra Plzně v 6.15, návrat v 17:00)

Požadavky

min 4 směny za měsíc
zkušenosti se skenerem výhodou
praxe ze skladu výhodou
spolehlivost, samostatnost, pečlivost, dochvilnost

Nabídka

víkendovou brigádu do konce roku
dny dle vlastního výběru
nenáročná brigáda v čistém prostředí
peníze každou středu
smlouva DPP/DPČ

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Sháníte dlouhodobou brigádu na ranní nebo odpolední směny? Pak hledáme právě Vás! Nabízíme brigádu ve skladu pro fyzicky zdatné jedince, kteří se nebojí pracovat rukama. Vybrat si můžete ...

    Česká republika, Plzeň-město, Plzeňský kraj, Plzeň

    Před 1 dny

  • Distribuce letáků (Stříbro a okolí)


    1.500 – 4.000 Kč / měsíc

    Co od Vás očekáváme: Stříbro, Svojšín, Záchlumí, Těchlovice, Erpužice, Únehle, Sulislav Roznos letáků 2× týdně Variabilní pracovní doba Vhodné pro lidi na mateřské, důchodce, ale i pro lidi s trvalý...

    Česká republika, Tachov, Plzeňský kraj, Stříbro

    Před 2 dny