Dlouhodobá brigáda ve skladu, 200 Kč/hod čistého, výplata IHNED

Ivana Šulcová

Místo práce: Česká republika Plzeň-město Plzeňský kraj Plzeň

Druh práce: Jiné

Před 15 dny

Brigáda

Příprava a výdej zboží (převážně železné regály) zákazníkům.

Jedná se o dlouhodobou brigádu formou dohody o provedení práce.

Brigáda je nepravidelná, někdy 3x týdně, někdy 1x za 2 týdny, zpravidla ve všední dny v dopolední a brzké odpolední hodiny, vyjímečně o víkendech.

Je vhodná jako přivýdělek pro uchazeče se stabilním zaměstnáním, třeba i ve vícesměnném provozu nebo VŠ studenty.

Není určena pro zájemce o krátkodobou intenzivní brigádu.

Práci nemohou vykonávat ženy z důvodu občasné manipulace s těžšími břemeny.

Místo práce Plzeň a nejbližší okolí (okres Plzeň - město).

Požadavky

  • praktičnost a manuální zručnost
    • schopnost komunikace se zákazníkem, bezchybné ovládání ČJ slovem i písmem
    • spolehlivost
    • bezúhonnost (čistý trestní rejstřík)
    • minim. věk 18 let
    • vlastní auto výhodou, není podmínkou

Nabídka

  • 200 Kč/hod čistého
    • výplata ihned
    • solidní jednání
    • možnost dlouhodobé spolupráce

Podobné inzeráty

  • Motorizovaný doručovatel pro okres Domažlice


    5.000 – 8.000 Kč / měsíc

    Náplň práce: Hledáte flexibilní zaměstnání (nebo brigádu) na čerstvém vzduchu, kde se budete hýbat? Ano? Pak hledáme právě Vás… nejspolehlivějšího a nejzodpovědnějšího motorizovaného doručovatele J...

    Česká republika, Domažlice, Plzeňský kraj, Domažlice Od 18 let

    Před 2 dny

  • Brigáda Pro našeho významného klienta, hledáme uchazeče na doplňování zboží - merchandising - regálový servis. Místo výkonu práce: Kralovice Servisní hodiny: 10hod týdně Odměna: 125Kč/hod Nástup...

    Česká republika, Plzeň-sever, Plzeňský kraj, Kralovice

    Před 2 dny