Podle lokalit

Stabilní brigáda ve skladu s kosmetikou, Rajhrad. Svoz.

Manuvia, a. s., organizační složka

Místo práce: Česká republika

Druh práce: Jiné

Před 4 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 200 – 219 Kč / hod

Náplň práce:

Staň se součástí týmu ve skladu v Rajhradu a pomoz zajistit, že každý voňavý balíček dorazí včas. Nabizíme stabilní *brigádu *s možností volby směn a zajištěným svozem do práce!

  • *- vychystávání zboží na pás *
  • *- práce se skenerem *
  • - balení zboží do krabic📦

Co od Vás očekáváme:

    • ochota pracovat alespoň 3 dny v týdnu na 8h nebo 12h směny
    • dobrá fyzická kondice (denně nachodíš až 10 km)

Co Vám můžeme nabídnout:

    • *BRIGÁDA *do konce roku ve skladu s kosmetikou
    • atraktivní hodinová MZDA *220 *Kč (160Kč/hod. v čístém)
    • zajištěná *SVOZOVÁ *doprava do práce
    • týdenní *ZÁLOHY *se mzdy
    • možnost zajistit UBYTOVÁNÍ
    • možnost PŘESČASŮ
    • ZAŠKOLENÍ na pracovní pozici