Animátor zábavního centra, SKOČ DO TOHO S NÁMI!

JUMP FAMILY s.r.o.

Místo práce: Česká republika Plzeň-město Plzeňský kraj Plzeň

Druh práce: Jiné

Před 0 dny

Brigáda

Brigáda v zábavním centru Hopsina Plzeň

Připojte se k našemu mladému a přátelskému kolektivu!

Náplň práce:

Zajištění bezpečnosti v zábavním centru
Komunikace se zákazníky s úsměvem a ochotou
Vedení animačních programů pro narozeninové oslavy a školní skupiny
Úkony spojené se sportovní zábavou dle vaší šikovnosti

Pokud máte zájem přidat se k našemu týmu a zažít skvělou atmosféru plnou zábavy a sportovního ducha, neváhejte nás kontaktovat! Těšíme se na vaši odpověď!

Požadavky

Věk nad 18 let
Časovou flexibilitu, zejména přes všední dny
Chuť pracovat a přátelský, prozákaznický přístup
Týmového ducha a schopnost spolupráce
Zkušenosti na obdobné pozici výhodou

Nabídka

Přátelský a podpůrný kolektiv
Zaměstnanecké slevy a možnost skákání zdarma
Odpovídající mzdové ohodnocení
Možnost dlouhodobé spolupráce při vzájemné spokojenosti