Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Víkendová brigáda - operátor/ka skladu (A9970)

Hofmann Wizard s.r.o.

Místo práce: Česká republika Tachov Plzeňský kraj Bor

Druh práce: Jiné

Před 1 dny

Brigáda

Bor u Tachova
Pravidelná víkendová brigáda ve skladu.
DOPRAVA Z PLZNĚ ZAJIŠTĚNA!

• řízení jednoduchého vozíku (OPX)
• pickování zboží a kompletace objednávky

Požadavky

• zkušenost práce ve skladu výhodou
• komunikační dovednosti, pracovat systematicky, spolehlivost
• flexibilitu, samostatnost a rozhodnost

Nabídka

• sobota a neděle ranní směna 6-16h
• nárok na dovolenou dle odpracovaných hodin
• částečně hrazené závodní stravování
• doprava z Plzně zajištěna

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Chceš získat nové zkušenosti v dynamickém prostředí a přitom si slušně vydělat? Nabízíme brigádu ve skladu, kde budeš mít možnost aktivně se podílet na třídění balíků, nakládce a vykládce...

    Česká republika, Plzeň-město, Plzeňský kraj, Plzeň

    Před 0 dny

  • Brigáda Chceš vydělávat peníze, ale zároveň chceš mít možnost volby, kdy půjdeš do práce a kdy si budeš užívat volna? Pokud jsi noční tvor a nevadí ti práce ve večerních až nočních hodinách, máme prá...

    Česká republika, Plzeň-město, Plzeňský kraj, Plzeň Noční Pro studenty

    Před 1 dny