Podle lokalit

Fajn brigáda ve skladu v Plzni (Božkov/Borská pole)

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Místo práce: Česká republika Plzeň-město Plzeňský kraj Plzeň

Druh práce: Jiné

Před 2 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 160 – 216 Kč / hod

Náplň práce:
Sháníte dlouhodobou brigádu především na ranní směny? Pak hledáme právě Vás!
Nabízíme brigádu ve skladu pro fyzicky zdatné jedince, kteří se nebojí pracovat rukama. Vybrat si můžete buďto sklad v Plzni na Božkově nebo sklad na Borských polích.

Oba sklady nabízejí RANNÍ směny:

  • Božkov: směny od 5:30 hod. do cca 8:00 hod.
  • Borská pole: směny od 3:00/4:00/5:00/5:30 hod. do cca 10:00 hod.; možnost případně i odpoledních směn od 14:00/15:00

K tomu Vám nabízíme flexibilní docházku a možnost vyplácení části mzdy klidně každý den!

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat. Sdělit nám můžete rovnou o jakou lokalitu byste měl/a zájem.

Nabízíme:

  • mzdu na Božkově 160 Kč/hod. + 0 – 40 Kč/hod. prémie
  • mzdu na Borských polích 175 Kč/hod.
  • příplatky dle Zákoníku práce
  • dovolená 4 týdny
  • možnost výběru směn
  • dlouhodobou spolupráci
  • smlouvu na DPČ
  • příjemně pracovní prostředí
  • možnost vyplacení záloh ze mzdy

Požadujeme:

  • věk min. 18 let
  • fyzickou zdatnost