Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Číšník/ servírka v hotelu formou brigády

Vienna House Easy Pilsen s.r.o.

Místo práce: Česká republika Plzeň-město Plzeňský kraj Plzeň

Druh práce: Jiné

Před 3 dny

Brigáda

Náplní tvé práce bude pečovat o hosty, kteří zavítají do hotelové restaurace na snídani nebo oběd, případně do hotelového baru dát si drink, či něco dobrého z barového menu. Potěšíš je nejen svým doporučením, ale třeba i krátkou konverzací.

Zároveň se budeš podílet na přípravě konferenčních prostor, kde se konají konference a meetingy. V průběhu konferencí pak bude tvým úkolem servis občerstvení a péče o hosty.

Jedná se o práci ranních nebo odpoledních hodinách, v závislosti na obsazenosti a akcích hotelu. Plán směn dostaneš samozřejmě předem.

Požadavky

Dobré komunikační dovednosti a příjemný vstřícný přístup.

schopnost dorozumět se s našimi zahraničními hosty (čeština a angličtina na komunikativní úrovni).

Zájem o gastronomii a ochota se učit a zdokonalovat.

Týmový duch a spolehlivost.

Nabídka

stravování v kantýně

zaměstnanecká sleva v našich partnerských hotelech po celém světě

volný vstup do hotelového fitness

parkování pro zaměstnance zcela zdarma

Příležitost se dál rozvíjet díky interním školením a tréninkům ve Vienna House Academy

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Informace o pracovním místě Jestli studuješ, máš náročného koníčka nebo se chceš věnovat sám/sama sobě či rodině, jsi přesně náš člověk. Nabízíme brigádu v McDonald´s Svatá Kateřina v mladém přátelské...

    Česká republika, Tachov, Plzeňský kraj, Rozvadov Od 15 let Trvalý pracovní poměr Víkendové

    Před 2 dny

  • Náplň práce: Sháníte dlouhodobou brigádu především na ranní směny? Pak hledáme právě Vás! Nabízíme brigádu ve skladu pro fyzicky zdatné jedince, kteří se nebojí pracovat rukama. Vybrat si můžete buďto...

    Česká republika, Plzeň-město, Plzeňský kraj, Plzeň

    Před 3 dny