Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Moderátor kvízového večera – Plzeň

Chytrý Kvíz s.r.o.

Místo práce: Česká republika Plzeň-město Plzeňský kraj Plzeň

Druh práce: Jiné

Před 5 dny

Brigáda

Hledáš přivýdělek k práci, ke studiu, či mateřské dovolené?

Práce moderátora je jednoduchá. Čteš lidem otázky z projekce, opravuješ odpovědi, vyhlašuješ výsledky a vše poté zapisuješ na Facebook. Máš zájem? Ozvi se nám. Momentálně hledáme moderátory do Plzně.

Požadavky

-práce na místě s technikou – TV, Notebook, projektor
-výřečnost
-spolehlivost a zodpovědnost
-chuť učit se novým věcem
-základní dovednosti při práci s Facebookem – odpovídání na komentáře/ vedení skupiny/ událostí, vkládání fotografií atd.
-zaslání životopisu

Nabídka

-plat: 250–500 Kč/ hodinu
-odměnu IHNED po kvízu
-kompletní zaškolení
-další možnosti přivýdělku
-dlouhodobou spolupráci
-telefonickou podporu z kanceláře Chytrého kvízu a online support od ostatních moderátorů.

Brigáda je vhodná od 18 let

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Informace o pracovním místě Jestli studuješ, máš náročného koníčka nebo se chceš věnovat sám/sama sobě či rodině, jsi přesně náš člověk. Nabízíme brigádu v McDonald´s Svatá Kateřina v mladém přátelské...

    Česká republika, Tachov, Plzeňský kraj, Rozvadov Od 15 let Trvalý pracovní poměr Víkendové

    Před 2 dny

  • Náplň práce: Sháníte dlouhodobou brigádu především na ranní směny? Pak hledáme právě Vás! Nabízíme brigádu ve skladu pro fyzicky zdatné jedince, kteří se nebojí pracovat rukama. Vybrat si můžete buďto...

    Česká republika, Plzeň-město, Plzeňský kraj, Plzeň

    Před 3 dny