OSTRAHA M/Ž – Bor u Tachova - od 24 200Kč /měsíc – nástup ihned

PROTECTON HOLDING, a.s.

Místo práce: Česká republika Tachov Plzeňský kraj Bor

Druh práce: Jiné

Před 9 dny

Brigáda

Náplň práce:
• BP na vjezdové/výjezdové bráně – kontrola vozidel, plombování, focení, zadávání do systému
• BP na hale – kontrola příjmu a výdeje zboží
• BP – po zaškolení možnost postoupit na pozici velitele směny
• Směny – denní x noční – 12 hod
• Pochůzková činnost

Požadavky

• Trestní bezúhonnost
• Zdravotní způsobilost
• Certifikát strážný č. 68-008-E výhodou, ne podmínkou
• Fyzická zdatnost
• Znalost práce na PC výhodou

Nabídka

• Mzda: 24 200 – 35 400 Kč/měsíc
• Možnost kariérního růstu
• Velké a příjemné zázemí na objektu
• Stabilní zaměstnání, pravidelná měsíční mzda
• Práci na HPP i DPP

Partyzánská 1/7, 170 00, Praha 7
V případě zájmu nás prosím kontaktujte od Po-Pá v čase 8:00 – 16:00
Více informací o společnosti najdete na našem webu