Podle lokalit

Pravá ruka pro marketingového freelancera

Tomáš Křen

Místo práce: Česká republika Plzeň-město Plzeňský kraj Plzeň

Druh práce: Jiné

Před 3 dny

Brigáda

Zajímá vás online marketing, grafika, copywriting a chcete se přiučit nové dovednosti? Hledám k sobě šikovného člověka, který/á bude mojí pravou rukou. Předchozí zkušenosti nejsou nutností. Stačí mít chuť učit se novým věcem, umět dobře používat český jazyk v psané formě, výborně ovládat počítač a sociální sítě.

Rozsah brigády je cca 40 - 80 hodin/měsíc.

Co budete dělat:

- Spolupracovat se zkušeným marketingovým freelancerem na rozmanitých projektech a kampaních
- Pomáhat s vytvářením a úpravou obsahu pro sociální média, blogy, webové stránky a další kanály
- Vytvářet základní grafické podklady pro reklamní kampaně
- Podílet se na plánování a organizaci marketingových akcí a událostí
- Sledovat výkonnost kampaní a přispívat k analýze dat

Požadavky

  • Výborná znalost práce na počítači
    • Zájem o oblast marketingu a touhu se v této oblasti rozvíjet.
    • Výborná znalost českého jazyka, hlavně v psané formě
    • Základní grafické cítění
    • Schopnost pracovat samostatně
    • Dobrá komunikativní schopnost a schopnost vyjádřit své nápady.
    • Znalost a orientace v sociálních sítích

Nabídka

  • Zajímavé platové podmínky (dle zkušeností)
    • Práce v kanceláři
    • Flexibilní pracovní doba
    • Možnost získat cenné zkušenosti v oblasti marketingu od zkušeného markeťáka
    • Flexibilní pracovní prostředí, které vám umožní pracovat z domova (po zaučení)
    • Možnost rozvíjet své dovednosti a podílet se na různorodých projektech.