Filtry brigád

Třídění zásilek, možnost mzdy ihned – až 220 Kč/hod

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Místo práce: Česká republika Hradec Králové Královéhradecký kraj

Druh práce: Jiné

Před 3 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 160 – 200 Kč / hod

Náplň práce:
VYUŽIJ SVŮJ VOLNÝ ČAS a vydělej si pěkné peníze. MZDU můžeš mít na účtu KDYKOLIV SI ŘEKNEŠ! Nastoupit můžeš IHNED, žádné čekání!
Pro známou spediční společnost se sídlem v Hradci Králové na Pouchově hledáme šikovné brigádníky a brigádnice na třídění, skenování, nakládku a vykládku zásilek. Brigáda je svou povahou vhodná spíše pro muže.

K dispozici máme:
RANNÍ směny – 6:00–10:00
ODPOLEDNÍ směny – 13:00–20:00

Na této brigádě je možné pracovat DLOUHODOBĚ (několik měsíců), preferujeme uchazeče s docházkou min. 2× týdně a spolupráci na min. 2 měsíce.
Nástup možný IHNED! Neváhej nás kontaktovat!

Místo výkonu práce: Hradec Králové – Pouchov

Nabízíme:

  • mzdu 160 Kč/hod + příplatky dle ZP
  • prémie až 40 Kč/hod
  • pravidelnou docházku ve všední dny
  • dlouhodobou brigádu
  • VLASTNÍ volbu směn

Požadujeme:

  • plnoletost
  • trestní bezúhonnost