Řidič - rozvozce pokrmů

VM food industry s.r.o.

Místo práce: Česká republika Plzeň-město Plzeňský kraj Plzeň

Druh práce: Jiné

Před 11 dny

Brigáda

Pizza Doma nabízí pracovní pozici rozvozce pokrmů na HPP nebo DPP, osobními automobily v Plzni - Lochotíně. Vaší náplní bude jezdit automobilem Škoda CitiGO a rozvážet skvělou pizzu a jiné pokrmy k zákazníkům. Vyzvednutí objednávek na základně, uložení pokrmů do termoboxů a rychlý a bezpečný transport. Předání objednávky a vyúčtování zákazníka. Po skončení směny vás čeká vyúčtování vaší tržby. Samozřejmě se staráte průběžně o svůj automobil, který udržujete v čistotě, a tak aby měl všechny provozní kapaliny a byl bezvadném technickém stavu..

Požadavky

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
Rádi řídíte?
Máte řidičský průkaz skupiny B
Baví vás práce s lidmi?
Zajímáte se o gastronomii?
Chcete si slušně vydělat nebo jen přivydělat?

Výhodou bude, pokud budete umět
Spolehlivost, rychlost, dochvilnost, zodpovědnost, řidičský průkaz sk. B. Znalost Plzně - Lochotín. Chuť pracovat v kolektivu.

Nabídka

Práci na DPP nebo i Pracovní smlouvu na dobou neurčitou, dle vašich preferencí. Možný i zkrácený úvazek. Firemní automobil, zvýhodněné stravování, flexibilní pracovní dobu, velmi pěkné finanční podmínky v daném oboru 100,- až 150,- Kč čistého na hod.
Vhodné pro studenty, důchodce ale i jako přivýdělek ke své hlavní prací.
Možnost volby směn, přes poledne, večer nebo jen o víkendech.

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Sháníte dlouhodobou brigádu především na ranní směny? Pak hledáme právě Vás! Nabízíme brigádu ve skladu pro fyzicky zdatné jedince, kteří se nebojí pracovat rukama. Vybrat si můžete buďto...

    Česká republika, Plzeň-město, Plzeňský kraj, Plzeň

    Před 3 dny

  • Sháníme ŘIDIČE na rozvoz zboží pro společnost Datart. Stojíme o dlouhodobou spolupráci na ŽL. Možný také HPP, či DPP (pouze brigáda). Kromě řízení vozidla není nutné nic umět, všechno Vás naučím...

    Česká republika, Plzeň-město, Plzeňský kraj, Plzeň Dlouhodobé Nástup ihned Na živnostenský list

    Před 5 dny