Brigáda možnost plánování směn, mzda od 190kč

MANPOWER

Místo práce: Česká republika Plzeň-město Plzeňský kraj Plzeň

Druh práce: Jiné

Před 8 dny

Brigáda

• skladnické práce
• kompletace objednávek se skenerem ve skladu

Požadavky

• dobrá fyzická kondice
• čistý trestní rejstřík
• spolehlivost a pečlivost

Nabídka

• smlouva na částečný pracovní úvazek (DPČ)
• mzda od 190 Kč/h
• atraktivní lokalita: Borská pole, Plzeň
• příplatek za noční směnu: 17 Kč/h, stejně jako příplatek za víkendovou směnu
• možnost čerpání záloh
• flexibilní směny: ranní, odpolední, noční (PO – NE)
NABÍRÁME MUŽE I ŽENYNaše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Sháníte dlouhodobou brigádu především na ranní směny? Pak hledáme právě Vás! Nabízíme brigádu ve skladu pro fyzicky zdatné jedince, kteří se nebojí pracovat rukama. Vybrat si můžete buď...

    Česká republika, Plzeň-město, Plzeňský kraj, Plzeň

    Před 2 dny

  • Koho hledáme: Pokud od brigády očekáváš, že bude časově flexibilní a umožní ti skloubit studium, koníčky, rodinu či další povinnosti, tak tahle bude ta pravá. Jsme světovým lídrem na trhu s rychlým o...

    Česká republika, Plzeň-město, Plzeňský kraj, Plzeň Noční Víkendové

    Před 1 dny