Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

!!!TOP!!! BRIGÁDA - Sklad e-shop Lidl

EMONA KRONI s.r.o.

Místo práce: Česká republika Plzeň-město Plzeňský kraj Plzeň

Druh práce: Jiné

Před 1 dny

Brigáda

příjem zboží
balení, kompletace a expedice objednávek, kontrola vráceného zboží
práce s PC, práce ve stoje

Požadavky

min 8 směn za měsíc, jako víkendová brigáda min 4 směny za měsíc
čistý rejstřík trestů, spolehlivost, pracovní nasazení, dobrý zdravotní stav
znalost práce na PC, vlastní telefon a mailovou adresu
min věk 18 let

Nabídka

nejlepší brigádu v Plzni
směny dle Vašich možností, plánujete pohodlně přes aplikaci
brigáda ve společnosti se silným zázemím
práce v čistém a moderním prostředí
manipulace se zbožím, práce s PC, skenerem kódů
možnost částečné výplaty odměny 2x týdně
dobrá lokalita - Borská pole v Plzni, dostupnost MHD

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Sháníte dlouhodobou brigádu především na ranní směny? Pak hledáme právě Vás! Nabízíme brigádu ve skladu pro fyzicky zdatné jedince, kteří se nebojí pracovat rukama. Vybrat si můžete buďto...

    Česká republika, Plzeň-město, Plzeňský kraj, Plzeň

    Před 3 dny

  • Sháníme ŘIDIČE na rozvoz zboží pro společnost Datart. Stojíme o dlouhodobou spolupráci na ŽL. Možný také HPP, či DPP (pouze brigáda). Kromě řízení vozidla není nutné nic umět, všechno Vás naučím...

    Česká republika, Plzeň-město, Plzeňský kraj, Plzeň Dlouhodobé Nástup ihned Na živnostenský list

    Před 5 dny