Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Dlouhodobá brigáda pro plnoleté za 142,- za hodinu.

McDonald's

Místo práce: Česká republika Plzeň-město Plzeňský kraj Plzeň

Druh práce: Jiné

Před 0 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 142 – 163 Kč / hod

Koho hledáme:

Pokud od brigády očekáváš, že bude časově flexibilní a umožní ti skloubit studium, koníčky, rodinu či další povinnosti, tak tahle bude ta pravá. Jsme světovým lídrem na trhu s rychlým občerstvením a do našeho přátelského týmu hledáme spolehlivého kolegu/kolegyni s chutí se učit novým věcem. Budeš u nás připravovat skvělé jídlo a za pokladnou obdarovávat naše zákazníky milým úsměvem.

Co nabízíme?

  • nástupní mzdu 142 Kč/h u flexibilní brigády
  • noční směny s nadstandardním příplatkem 15%/hodina
  • 50% slevu na stravování
  • příplatek za práci o víkendu a za práci ve svátek
  • benefit kartu, se kterou získáš slevy jak u nás v McDonald´s, tak u všech našich partnerů
  • fajn práci u zaměstnavatele, který s tebou počítá dlouhodobě
  • uvolněnou atmosféru, skvělou partu lidí a zábavu na pracovišti
  • nástup do naší společnosti na konci srpna

Co očekáváme:

  • máš chuť učit se novým věcem, jsi zodpovědný/á a je na tebe spoleh
  • v práci je pro tebe důležitý tým, kde se z kolegů stávají přátelé
  • 50 odpracovaných hodin za měsíc
  • práci o víkendu
  • práci v noci
  • ukončenou ZŠ
  • plnoletost

Těšíme se, že nám o sobě dáš vědět odpovědí na tento inzerát, nebo na email katerina.beranova(a)cz.mcd.com.

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Sháníte dlouhodobou brigádu především na ranní směny? Pak hledáme právě Vás! Nabízíme brigádu ve skladu pro fyzicky zdatné jedince, kteří se nebojí pracovat rukama. Vybrat si můžete buď...

    Česká republika, Plzeň-město, Plzeňský kraj, Plzeň

    Před 1 dny

  • Koho hledáme: Pokud od brigády očekáváš, že bude časově flexibilní a umožní ti skloubit studium, koníčky, rodinu či další povinnosti, tak tahle bude ta pravá. Jsme světovým lídrem na trhu s rychlým o...

    Česká republika, Plzeň-město, Plzeňský kraj, Plzeň Noční Víkendové

    Před 0 dny