Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Lektor/ka Tanečního a pohybového kroužku pro děti 4-6 let, 300/hod., Dlouhodobá

Kateřina Kadaňová

Místo práce: Česká republika Plzeň-město Plzeňský kraj Plzeň

Druh práce: Jiné

Před 1 dny

Brigáda

Baví tě práce s dětmi a chceš je učit novým věcem? Je pro tebe důležité, aby tvá práce měla smysl?
Pak se připoj do našeho týmu lektorů!
Jedná se o dlouhodobou brigádu na školní rok 2024/2025, která začíná v měsíci říjnu tohoto roku a končící v květnu příštího roku.

Požadavky

dosažení plnoletosti (nejpozději 9.10.2024)
• chuť a motivaci pracovat s dětmi, rozvíjet je a předávat jim své znalosti a dovednosti
• trestní bezúhonnost
• pěkný a přívětivý přístup k dětem a snahu něčemu novému se přiučit
• odpovědnost ve vztahu k dětem a školám ve smyslu závazku
• dochvilnost a komunikativnost

Nabídka

• odměnu 300 Kč/hod
• hlavní výhodou této brigády je možnost dlouhodobé spolupráce a získání pedagogických zkušeností
• výuka probíhá 2x týdně/ 45 min, každou středu a čtvrtek 15.00 – 15.45 hod v Plzni
• potvrzení pedagogické praxe
• našich lektorů si vážíme a upřednostňujeme osobní přístup
• naše pojištění odpovědnosti se vztahuje také na naše lektory

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Sháníte dlouhodobou brigádu především na ranní směny? Pak hledáme právě Vás! Nabízíme brigádu ve skladu pro fyzicky zdatné jedince, kteří se nebojí pracovat rukama. Vybrat si můžete buď...

    Česká republika, Plzeň-město, Plzeňský kraj, Plzeň

    Před 1 dny

  • Koho hledáme: Pokud od brigády očekáváš, že bude časově flexibilní a umožní ti skloubit studium, koníčky, rodinu či další povinnosti, tak tahle bude ta pravá. Jsme světovým lídrem na trhu s rychlým o...

    Česká republika, Plzeň-město, Plzeňský kraj, Plzeň Noční Víkendové

    Před 0 dny