Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

1326, Olympia Plzeň - Brigáda pro všechny, kdo rádi přiloží ruku k dílu

NANU-NANA obchodní společnost, s.r.o.

Místo práce: Česká republika Plzeň-město Plzeňský kraj Plzeň

Druh práce: Jiné

Před 1 dny

Brigáda

Chcete si přivydělat? Hledáte brigádu?

U nás máte možnost!
V Nanu-Nana jsme specialisté na dárkové předměty a bytové doplňky. Naším stále se měnícím sortimentem podle nejaktuálnějších trendů, nabízíme našim zákazníků stále nový zážitek z prodeje.

Co Vás u nás čeká?

Podpoříte při vybalování, oceňování a doplňování zboží
a naleznete nasazení i při práci na pokladně .

Požadavky

Minimální věk 18 let
Chuť přiložit ruku k dílu.
Spolehlivost a dochvilnost.
S přiloženým životopisem můžete poslat i rozvrh hodin/studenti nebo případně časovým harmonogram, jak můžete na brigádu chodit.

Nabídka

Nabízíme Vám férovou odměnu a práci pro firmu, která si váží svých zaměstnanců na všech pozicích.
Po zapracování můžete u nás nakoupit dárky a dekorace s personálním rabatem.

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Sháníte dlouhodobou brigádu především na ranní směny? Pak hledáme právě Vás! Nabízíme brigádu ve skladu pro fyzicky zdatné jedince, kteří se nebojí pracovat rukama. Vybrat si můžete buď...

    Česká republika, Plzeň-město, Plzeňský kraj, Plzeň

    Před 1 dny

  • Koho hledáme: Pokud od brigády očekáváš, že bude časově flexibilní a umožní ti skloubit studium, koníčky, rodinu či další povinnosti, tak tahle bude ta pravá. Jsme světovým lídrem na trhu s rychlým o...

    Česká republika, Plzeň-město, Plzeňský kraj, Plzeň Noční Víkendové

    Před 0 dny