Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Balení objednávek

4 Everything s.r.o.

Místo práce: Česká republika Plzeň-město Plzeňský kraj Plzeň

Druh práce: Jiné

Před 1 dny

Brigáda

Hledáme velmi šikovného a samostatného kolegu do našeho týmu, který by mohl docházet ideálně alespoň 3x týdně v době 8.-12.h. Náplň práce by bylo balení získaných objednávek a dle jejich množství by bylo možné i nárazově pracovní dobu prodloužit nebo zkrátit dle potřeby kolegy.
NEHLEDÁME někoho na měsíc, ale minimálně do konce roku a ideálně hledáme někoho na dlouhodobou spolupráci.

Požadavky

  • Pečlivost
    • Samostatnost
    • Zručnost
    • Schopnost ovládat Pc a základní programy

Nabídka

  • velmi příjemné prostředí
    • mladý kolektiv
    • slevové benefity na naše produkty
    • vybavenou kuchyňku včetně kávy či jiného
    • příjemné platové ohodnocení

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Sháníte dlouhodobou brigádu především na ranní směny? Pak hledáme právě Vás! Nabízíme brigádu ve skladu pro fyzicky zdatné jedince, kteří se nebojí pracovat rukama. Vybrat si můžete buď...

    Česká republika, Plzeň-město, Plzeňský kraj, Plzeň

    Před 1 dny

  • Koho hledáme: Pokud od brigády očekáváš, že bude časově flexibilní a umožní ti skloubit studium, koníčky, rodinu či další povinnosti, tak tahle bude ta pravá. Jsme světovým lídrem na trhu s rychlým o...

    Česká republika, Plzeň-město, Plzeňský kraj, Plzeň Noční Víkendové

    Před 0 dny