Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Asistentka v mezinárodní společnosti s NJ

MANPOWER

Místo práce: Česká republika Praha 5 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 13 dny

Brigáda

Nabízime dlouhodobou spolpráci v mězinárodní společnosti, každý den minimálně na 4 hodiny nebo dle domluvy.
• Administrativní výpomoc
• Plánování kalendářů, schůzek
• Uvádění návštěv
• Zajišťování objednávání hotelů a letenek
• Spolupráce s ostatními manažery na pobočce

Požadavky

• Předchozí zkušenosti na pozici asistentky nebo recepční
• Komunikativní znalost němčiny, B1-B2
• Ovládaní MS Office (Excel, Word, PowerPoint a Outlook)
• Zvládání více úkolů najednou, umění si určovat priority
• Přátelská povaha a příjemné vystupování

Nabídka

• Stabilní zázemí a přátelský kolektiv
• Dlouhodobá spolupráce
• Notebook a služební telefon
NABÍRÁME MUŽE I ŽENYNaše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Popis pozice: jednoduchá manuální, skladová práce vykládka balíčků z kamionu na automatickou linku/pás Profil kandidáta: základní vzdělání časová flexibilita Nabízíme: dohoda o pracovní činn...

    Česká republika, Plzeň-město, Plzeňský kraj, Plzeň

    Před 6 dny

  • Brigáda • jednoduchá manuální, skladová práce • vykládka balíčků z kamionu na automatickou linku/pás Požadavky • základní vzdělání • časová flexibilita Nabídka • dohoda o pracovní činnosti (bri...

    Česká republika, Plzeň-město, Plzeňský kraj, Plzeň

    Před 7 dny