Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Ranní směny- Plaza Fruitisimo AŽ 140,-/h

EU POLYMER CZ, odštěpný závod

Místo práce: Česká republika Plzeň-město Plzeňský kraj Plzeň

Druh práce: Jiné

Před 3 dny

Brigáda

Co budeš mít pod palcem?

Celou pobočku s vlastním týmem lidí

Freshe, zmrzlinu, kafe, ale především OVOCE!
Food styling a prodej zmrzliny
Budeš „prodejní zvíře“
Tvůj bar bude neustále stylový
Budeš pomáhat k healthy stylu svých zákazníků
Zkrátka budeš TOP barman/ka, co dělá ty nej freshe!

Požadavky

Budeš se k nám skvěle hodit, když…

Máš zkušenosti s vedením týmu lidí
Jsi důsledná, pracovitá a nebojíš se vést a učit
Miluješ healthy životní styl
Jsi pozitivní, usměvavý/á, prostě happy
Budeš otevřený/á novým věcem
Týmovost je Tvá silná stránka
Nebudeš mít strach z nových výzev
A především budeš hlavně originál
MINIMÁLNÍ VĚK 18 LET

Nabídka

AŽ 140,- ČISTÉHO/HODINU
Přátelský kolektiv, velmi příjemné pracovní prostředí
Do práce budeš chodit s radostÍ
Pomůžeme Ti – není to jen o Tobě, ale o tom, že máš oporu v celém týmu
Zajímavé platové ohodnocení
Flexibilní pracovní doba
Možná i smlouva na HPP

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Sháníte dlouhodobou brigádu především na ranní směny? Pak hledáme právě Vás! Nabízíme brigádu ve skladu pro fyzicky zdatné jedince, kteří se nebojí pracovat rukama. Vybrat si můžete buďto...

    Česká republika, Plzeň-město, Plzeňský kraj, Plzeň

    Před 3 dny

  • Sháníme ŘIDIČE na rozvoz zboží pro společnost Datart. Stojíme o dlouhodobou spolupráci na ŽL. Možný také HPP, či DPP (pouze brigáda). Kromě řízení vozidla není nutné nic umět, všechno Vás naučím...

    Česká republika, Plzeň-město, Plzeňský kraj, Plzeň Dlouhodobé Nástup ihned Na živnostenský list

    Před 5 dny