Řidič skupiny C - sklápěcí automobil až 200kč/h

Aleš Fišar

Místo práce: Česká republika Plzeň-město Plzeňský kraj Plzeň

Druh práce: Jiné

Před 0 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 170 – 200 Kč / hod

O nás

Máme zkušenosti v dopravě více jak 10 let. Specializujeme se na přepravu zeminy, suti, materiálu na stavbách, rozvoz štěrků, písku a dalších sypkých materiálů.

Do našich řad hledáme kolegu či kolegyni na pozici Řidič skupiny C, který bude mít za úkol pravidelně přepravovat zboží pro firmy a jednotlivce.

Místo konání: Plzeňský a Karlovarský kraj.

Nástup možný ihned.

Náplň práce:

  • Budete přepravovat sypké materiály nákladním automobilem.
  • Vašim úkolem bude převážet přichystané zboží ke klientům.
  • Je potřeba dodržovat zadané trasy a časy doručení dle dispečera.
  • Převážíme hlavně v plzeňském a karlovarském kraji.
  • Součástí práce je pravidelná údržba vozidla.
  • Práce v jednosměnném provozu.

Co od Vás očekáváme:

  • Řidičské oprávnění skupiny C je podmínkou
  • Digitální kartu do tachografu
  • Profesní způsobilost
  • Zodpovědnost
  • Samostatnost a slušné vystupovaní
  • Spolehlivost a férové jednání
  • Chuť pracovat
  • Praxe je výhodou, rádi však zaučíme

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Mzda až 200kč/h - odvíjí se od vykonané práce
  • Každodenní návrat domů

Oslovila Vás naše nabídka a máte zájem stát se součástí našeho týmu? V tom případě volejte na telefonní čislo  zobrazit tel. číslo nebo odešlete životopis skrze kontaktní formulář níže. Děkujeme a těšíme se na případné reakce!