Makro Plzeň - BRIGÁDA

Thompson Personnel Management CZ s.r.o.

Místo práce: Česká republika Plzeň-město Plzeňský kraj Plzeň

Druh práce: Jiné

Před 3 dny

Brigáda

Hledáme šikovné brigádníky do Makra v Plzni na Borských Polích na pozici doplňování zboží.

NÁRAZOVÁ BRIGÁDA - oddělení MLÉKA
SMĚNY:
27.06. od 06.00 do 14.00 hod.
28.06. od 06.00 do 14.00 hod.
29.06. od 06.00 do 14.00 hod.

DLOUHODOBÁ BRIGÁDA - oddělení NÁPOJŮ
26.06. - 14.07.
ranní (6-14 hod.) x odpolední směny (14-22 hod.)

Dále hledáme šikovné brigádníky na nárazovou brigádu na navážení zákaznických vozíků z parkoviště.
SMĚNY:
28.06. ranní (6-14 hod.) x odpolední (14-22 hod.)

DLOUHODOBÁ BRIGÁDA - POKLADNÍ
Hledáme šikovné brigádníky do Makra v Plzni na Borských Polích na pozici pokladní.

Náplň práce:
-tisk faktur
-markování zboží
-komunikace se zákazníkem
-manipulace se zbožím
-asistence na samoobslužné pokladně

Směny:
Především odpolední směny (cca od 14-15.00, vše je o domluvě) a víkendové směny.

PIŠTE PROSÍM ROVNOU, O JAKOU POZICI A JAKÉ KONKRÉTNÍ SMĚNY MÁTE ZÁJEM. DĚKUJI.

Požadavky

věk 17+
fyzická zdatnost
spolehlivost, pracovitost, dochvilnost

POKLADNÍ:
věk 18+
praxe s pokladnou
výpis z trestního rejstříku

Nabídka

smlouva DPČ
165 Kč/hod.
výplata na b. účet či v hotovosti

MLÉKO - nárazová brigáda
možnost zaslání výplaty v pondělí 1.7.

NÁPOJE - dlouhodobá brigáda
- řádný výplatní termín vždy 20. v měsíci za měsíc předchozí
- možnost finančních záloh po každé 5. odpracované směně
- možnost domluvení dalších směn

VOZÍKY - nárazová brigáda
- možnost zaslání výplaty v pondělí 1.7.

POKLADNÍ
smlouva DPČ
165 Kč/hod. (příplatky za víkendy, svátky)
dlouhodobá brigáda
řádný výplatní termín vždy 20. v měsíci za měsíc předchozí
možnost finančních záloh po každé 5. odpracované směně