Super brigáda ve skladu - až 210Kč/hod. + bonusy

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Místo práce: Česká republika Plzeň-město Plzeňský kraj Plzeň

Druh práce: Jiné

Před 14 dny

Brigáda

Hledáte flexibilní brigádu, kde si směny můžete volit podle VAŠICH ČASOVÝCH MOŽNOSTÍ? Do skladu na Borská pole hledáme šikovné brigádníky/brigádnice na KOMPLETACI ZBOŽÍ.

Nabízíme atraktivní mzdu 190 Kč/hod. + příplatky za noc, víkend a svátek. Dále nabízíme možnost výkonnostních bonusů!
Pracovní doba: 8 hodinové směny (ranní 6:00 - 14:00, odpolední 14:00 - 22:00, noční 22:00 - 6:00) - možnost i krácených 6 hodinových směn, čas si lze přizpůsobit.

Místo výkonu práce: Plzeň (Borská pole)

Dále nabízíme možnost vyplácení části MZDY klidně KAŽDÝ DEN!

Požadavky

  • čistý trestní rejstřík (nutno doložit)
    • min. věk 18 let
    • spolehlivost

Nabídka

  • mzdu 190 Kč/hod.
    • příplatky za noc a víkend 10 %
    • možnost prémií za kvalitu a kvantitu
    • směny dle Vašich časových možností
    • online zapisování směn
    • práci v příjemném a moderním prostředí
    • přátelský kolektiv
    • vyplácení části mzdy klidně každý den

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Sháníte dlouhodobou brigádu především na ranní směny? Pak hledáme právě Vás! Nabízíme brigádu ve skladu pro fyzicky zdatné jedince, kteří se nebojí pracovat rukama. Vybrat si můžete buďto...

    Česká republika, Plzeň-město, Plzeňský kraj, Plzeň

    Před 2 dny

  • Sháníme ŘIDIČE na rozvoz zboží pro společnost Datart. Stojíme o dlouhodobou spolupráci na ŽL. Možný také HPP, či DPP (pouze brigáda). Kromě řízení vozidla není nutné nic umět, všechno Vás naučím...

    Česká republika, Plzeň-město, Plzeňský kraj, Plzeň Dlouhodobé Nástup ihned Na živnostenský list

    Před 4 dny