Operátor výroby v Plzni na DPČ i HPP - 21.500 - 27.500 Kč Plzeň

Agentura práce Plzeň s.r.o.

Místo práce: Česká republika

Druh práce: Jiné

Před 66 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 21500 - 25500 Kč za měsíc

Pracovní náplň

Kompletace plastových částí dveří automobilů

Požadujeme

Minimálně základní vzdělání, manuální zručnost, pečlivý přístup, zodpovědnost

Nabízíme

Třísměnný provoz. Týdenní zálohy na účet

Poznámka

Nové nábory!!!!

  • Brigáda KOMPLETACE objednávek zákazníků e-shopu Lidl z internetu Práce ve skladu se scanerem Třísměnný nepřetržitý provoz Rychlý nástup, směny zajištěny do konce roku Požadavky * spolehlivost, ...

    Česká republika, Plzeň-město, Plzeňský kraj, Plzeň Noční Víkendové

    Před 4 dny

  • Brigáda Volná místa na brigádu v supermarketech po celé Plzni! Nástupy klidně ihned! Výběr směn dle vašich možností! Výplata do týdne na účet! Vhodné pro studenty, maminky, důchodce i jako přiv...

    Česká republika, Plzeň-město, Plzeňský kraj, Plzeň Pro studenty

    Před 4 dny