190-225 Kč/h = Brigáda roku, sklad e-shopu Lidl - kompletace, nábor spuštěn!

Agentura práce Plzeň s.r.o.

Místo práce: Česká republika Plzeň-město Plzeňský kraj Plzeň

Druh práce: Jiné

Před 5 dny

Brigáda

KOMPLETACE objednávek zákazníků e-shopu Lidl z internetu
Práce ve skladu se scanerem
Třísměnný nepřetržitý provoz
Rychlý nástup, směny zajištěny

Požadavky

* spolehlivost, pečlivost, smysl pro pořádek
* dobrý zdravotní stav umožňující práci ve stoje – práce je náročná na chůzi
* čistý rejstřík trestů – některé zápisy tolerujeme

Nabídka

* Týdenní ZÁLOHY již po odpracování 3 směn na vyžádání
* Výběr směn dle vašich možností
* 225 Kč/hod víkendové noční směny (So+Ne)
* 209 Kč/hod na všech nočních a víkendových denních směnách!
* 190 Kč/hod na všech směnách přes den ve všední dny
* Výkonnostní bonusy od 36,-Kč/hod

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Sháníte dlouhodobou brigádu především na ranní směny? Pak hledáme právě Vás! Nabízíme brigádu ve skladu pro fyzicky zdatné jedince, kteří se nebojí pracovat rukama. Vybrat si můžete buďto...

    Česká republika, Plzeň-město, Plzeňský kraj, Plzeň

    Před 2 dny

  • PŮJDEME DO TOHO SPOLU? Hodil by se vám stabilní přivýdělek? Naše Globus dveře jsou otevřené všem brigádníkům, kteří mají chuť do práce a jsou spolehliví a pečliví. Momentálně by se nám hodili brigádn...

    Česká republika, Plzeň-město, Plzeňský kraj, Plzeň

    Před 0 dny