Brigáda 190 - 230 Kč/h, výběr směn, Eshop Lidl

Orienta Czech s.r.o.

Místo práce: Česká republika Plzeň-město Plzeňský kraj Plzeň

Druh práce: Jiné

Před 7 dny

Brigáda

Hledáme brigádníky od října do prosince na balení zásilek v eshopu ve společnosti Lidl. Jedná se o velmi flexibilní brigádu s možností výběrem směn, včetně ranních, odpoledních nebo nočních.

Požadavky

  • věk 18 let
    • čistý trestní rejstřík
    • účast na více než 4 směnách v měsíci

Nabídka

  • Základní mzdu 190 Kč/h
    • Příplatky za noční a víkendové směny 19Kč/h
    • Pravidelné zálohy
    • Možnost výběru směn (PO-NE) ranní, odpolední i noční
    • Bonusy za výkon

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Sháníte dlouhodobou brigádu především na ranní směny? Pak hledáme právě Vás! Nabízíme brigádu ve skladu pro fyzicky zdatné jedince, kteří se nebojí pracovat rukama. Vybrat si můžete buďto...

    Česká republika, Plzeň-město, Plzeňský kraj, Plzeň

    Před 2 dny

  • PŮJDEME DO TOHO SPOLU? Hodil by se vám stabilní přivýdělek? Naše Globus dveře jsou otevřené všem brigádníkům, kteří mají chuť do práce a jsou spolehliví a pečliví. Momentálně by se nám hodili brigádn...

    Česká republika, Plzeň-město, Plzeňský kraj, Plzeň

    Před 0 dny