Právník/Právnička junior v IT firmě (Plzeň)

Apollo Data s.r.o.

Místo práce: Česká republika Plzeň-město Plzeňský kraj Plzeň

Druh práce: Jiné

Před 11 dny

Brigáda

Ahoj, pro naši společnost Apollo IT/Data hledáme posily (ideálně studenty právní fakulty/koncipienty z Plzně) pro pomoc se zavedením a dodržováním směrnice NIS2.

Koho hledáme?
Student/ka – právní asistent/ka
Juniorní advokátní koncipient/ka
Seniorní advokátní koncipient/ka/juniorní advokát/ka

Kdo jsme:
Jsme společnost Apollo Data, zaměřená na IT a vývoj SW. Nyní pracujeme na projektu, jehož cílem je vytvořit nástroj pro plnění a soulad se směrnicí NIS2. Tento nástroj výrazně usnadní organizacím zavedení a dodržování této směrnice.

Co budeš dělat?
- Pomáhat s interpretací a implementací směrnice NIS2.
- Připravovat a revidovat smlouvy s dodavateli, partnery a zákazníky.
- Zajišťovat soulad projektu s nařízeními o ochraně osobních údajů a kybernetické bezpečnosti.
- Poskytovat právní poradenství ohledně řešení incidentů a oznamování incidentů NÚKIB.
- Vypracovávat a revidovat právní dokumentaci, včetně bezpečnostních politik a protokolů.
- Zajišťovat, že školení zaměstnanců zahrnuje všechny potřebné právní aspekty.

Jak se přihlásit?
Pošli nám svůj životopis a rádi se ti ozveme!

Požadavky

  • Zájem o IT právo, kybernetickou bezpečnost a ochranu osobních údajů.
    • Zodpovědnost a schopnost pracovat samostatně.
    • Schopnost týmové spolupráce s IT odborníky.
    • Zájem o nové výzvy a ochota rozšiřovat své znalosti o právní problematice v IT.

Nabídka

  • Dočasnou práci s možností výrazného přínosu pro tvou kariéru.
    • Zajímavé finanční ohodnocení
    • Možnost spolupracovat na významném projektu, který ti poskytne praktické zkušenosti v oblasti kybernetické bezpečnosti.
    • Flexibilní pracovní dobu, která se přizpůsobí tvému studiu či jiné práci.
    • Možnost homeoffice
    • Příležitost pracovat s odborníky v oboru a rozšířit své profesní kontakty.

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Baví tě práce s dětmi a chceš je učit novým věcem? Je pro tebe důležité, aby tvá práce měla smysl? Pak se připoj do našeho týmu lektorů! Jedná se o dlouhodobou brigádu na školní rok 2024/2025, kte...

    Česká republika, Plzeň-město, Plzeňský kraj Dlouhodobé Od 18 let

    Před 4 dny

  • Náplň práce: Sháníte dlouhodobou brigádu především na ranní směny? Pak hledáme právě Vás! Nabízíme brigádu ve skladu pro fyzicky zdatné jedince, kteří se nebojí pracovat rukama. Vybrat si můžete buď...

    Česká republika, Plzeň-město, Plzeňský kraj, Plzeň

    Před 2 dny