LEKTOR(KA) CIZÍCH JAZYKŮ pro DĚTI i DOSPĚLÉ na PREZENČNÍ VÝUKY V PLZNI

EUFRAT GROUP s.r.o.

Místo práce: Česká republika Plzeň-město Plzeňský kraj Plzeň

Druh práce: Jiné

Před 15 dny

Brigáda

Jazyková škola Eufrat hledá do svého týmu nové lektory a lektorky na výuku cizích jazyků, zejména anglického, německého, ITALSKÉHO a španělského jazyka, případě i jiných jazyků pro naši novou POBOČKU NA LOCHOTÍNĚ (ulice Bolevecká 25). HLEDÁME LEKTORY POUZE NA PREZENČNÍ VÝUKY V PLZNI NIKOLI NA ONLINE!

Naše jazyková škola patří k největším v Plzni, zakládá si na profesionálním týmu a individuálnímu přístupu ke klientům i k lektorům. Vyučujeme malé skupinky i jednotlivce, veřejnost i zaměstnance v předních plzeňských firmách. Učí se u nás všechny věkové skupiny od dětí 1. stupně základní školy, přes teenagery až po dospělé a seniory. Máme skvělý a pestrý tým, do kterého určitě zapadnete.

Je vhodné mít čas na učení pravidelně - termíny i množství výuk už je na Vás, práce je proto vhodná i na víkendy, na večery, pro studující i pracující. V případě zájmu a oboustranné spokojenosti Vám ale umíme zaplnit celý rozvrh - kurzů i výuk pořádáme opravdu hodně!

Kde a jak učíme
kurzy pro veřejnost se konají v našich učebnách v centru Plzně (Pallova ulice u Mlýnské strouhy), v Černicích (vedle OC Olympia), na Lochotíně (ulice Bolevecká 25)
kurzy ve firmách vyučujeme nejen v Plzni, ale také na jiných místech na Plzeňsku i jinde v ČR
on-line kurzy vyučujeme z domova, ze zahraničí, z pláže nebo ze světových metropolí, tedy z míst, kde běžně žijete - NEHLEDÁME NYNÍ LEKTORY NA ONLINE VÝUKY, POUZE NA PREZENČNÍ VÝUKY DO VŠECH NAŠICH POBOČEK V PLZNI
termíny i místo výuk přizpůsobujeme Vašim možnostem (ráno či večer, denně či jen někdy, všední dny nebo víkendy)

Požadavky

Předpoklady pro práci lektora/lektorky
Ovládáte výborně cizí jazyk? Umíte ho naučit i ostatní? Složili jste jazykovou zkoušku z daného jazyka na úrovni B2 nebo lepší? Pokud máte jazyk na dobré úrovni a máte rádi práci s dospělými nebo dětskými studenty, pak se nám určitě ozvěte.

Nabídka

Zázemí pro lektory a další výhody
Naši lektoři jsou základním stavebním kamenem celé naší firmy, proto se jim snažíme vytvářet ty nejlepší pracovní podmínky. Pro lektory během roku pořádáme neformální setkání, pravidelná metodická školení a workshopy. V našich budovách máme potřebné zázemí - moderní prostředí, bohatou knihovnu, internet i kopírku, kávovar i přátelskou atmosféru.

Naši metodici Vás provedou všemi běžnými úkony od začátku spolupráce až po používání našeho interního systému. Propracovaný a průběžně zdokonalovaný informační systém eviduje Vaše výuky, termíny lekcí, rozvrh, zadáváte do něj docházky, máte přehled o svých odučených lekcích a odměně, vystavujete v něm výkazy nebo faktury.

Kromě běžné odměny nabízíme i příplatky na početnějších kurzech a bonusy při větším množství odučených hodin. K tomu máte možnost dále se u nás zdokonalovat (například s rodilými mluvčími) nebo studovat další jazyk za zvýhodněných podmínek. Na Vašem vzdělání nám záleží. A protože jsme certifikovaným zkušebním místem anglických i německých zkoušek, můžete je u nás složit a svoji úroveň mít oficiálně potvrzenou.

Podobné inzeráty

  • Baví tě práce s dětmi a chceš je učit novým věcem? Je pro tebe důležité, aby tvá práce měla smysl? Pak se připoj do našeho týmu lektorů! Jedná se o dlouhodobou brigádu na školní rok 2024/2025, kte...

    Česká republika, Plzeň-město, Plzeňský kraj Dlouhodobé Od 18 let

    Před 4 dny

  • Náplň práce: Sháníte dlouhodobou brigádu především na ranní směny? Pak hledáme právě Vás! Nabízíme brigádu ve skladu pro fyzicky zdatné jedince, kteří se nebojí pracovat rukama. Vybrat si můžete buď...

    Česká republika, Plzeň-město, Plzeňský kraj, Plzeň

    Před 2 dny