Podle lokalit

Brigáda ve skladu s možností volby směn - až 210 Kč/h

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Místo práce: Česká republika Plzeň-město Plzeňský kraj Plzeň

Druh práce: Jiné

Před 3 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 190 – 210 Kč / hod

Náplň práce:
Hledáte brigádu, která vám nabídne nejen skvělý výdělek, ale i flexibilitu v plánování směn? Staňte se součástí našeho týmu ve skladu na Borských polích v Plzni, kde budete pomáhat s kompletací e-shopových objednávek!
Naše práce je dynamická a pestrá, vhodná pro ty, kteří mají rádi aktivní práci.

Nabízíme atraktivní mzdu 190 Kč/hod. + příplatky za noc, víkend a svátek. Dále nabízíme možnost výkonnostních bonusů!
Pracovní doba: 8 hodinové směny (ranní 6:00 – 14:00, odpolední 14:00 – 22:00, noční 22:00 – 6:00) – možnost i krácených 6 hodinových směn, čas si lze přizpůsobit dle Vašich potřeb.

Místo výkonu práce: Plzeň (Borská pole)

Dále nabízíme možnost vyplácení části MZDY klidně KAŽDÝ DEN!

Nabízíme:

  • mzdu 190 Kč/hod.
  • příplatky za noc a víkend 10 %
  • možnost prémií za kvalitu a kvantitu
  • 5 týdnů dovolené
  • zaškolení
  • směny dle Vašich časových možností
  • online zapisování směn
  • práci v příjemném a moderním prostředí
  • přátelský kolektiv
  • ovoce na pracovišti zdarma
  • vyplácení části mzdy klidně každý den

Požadujeme:

  • čistý trestní rejstřík (nutno doložit)
  • min. věk 18 let
  • spolehlivost
  • docházka min. 2× v týdnu dle Vašeho výběru