Filtry brigád

Pracovník ostrahy - strážný / strážná (Praha)

RAMBROK, s.r.o.

Místo práce: Česká republika Hlavní město Praha

Druh práce: Ostraha Pracovník ostrahy

Před 18 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 150-170 Kč/hod.

Společnost Rambrok byla založena v roce 2011 a rychle se stala lídrem na českém trhu bezpečnostních služeb. Specializujeme se na fyzickou ostrahu retailových řetězců. Naším cílem je poskytovat kvalitní a profesionální služby, které přispívají k bezpečnosti a ochraně majetku našich klientů.

Přidejte se k nám a buďte součástí úspěšného týmu!

Pracovní náplň

  • zajištění ostrahy a pochůzková činnost v rámci svěřeného objektu
  • monitoring zákazníků a zaměstnanců klienta
  • kontrola zboží a další jednoduché denní rutiny podle požadavků klienta
  • komunikace s klientem a přizpůsobení se jeho potřebám
  • práce buď v týmu nebo samostatně
  • jednoduchá administrativa

Požadujeme

  • dobrou komunikativnost, aktivní přístup a pečlivost
  • chuť pracovat a seberealizovat se
  • příjemné a reprezentativní vystupování
  • dostatečná fyzická zdatnost
  • vhodné pro začátečníky i zkušené strážné

Nabízíme

  • mzda: 27 000 – 30 000 Kč měsíčně, dle zařazení a dosažených výsledků
  • Vhodné i jako přivýdělek za 130–150 Kč na hodinu čistého + bonusy
  • nadstandartní pracovní zázemí ve stabilní společnosti
  • motivační ohodnocení s předem definovanými pravidly
  • nadstandartní bonusy a odměny za výkon služby
  • možnost kariérního postupu za velice dobré pracovní výsledky
  • pobíraní záloh, nebo firemních půjček
  • přizpůsobení práce vašim potřebám – směny si domlouváte individuálně s manažerem
  • odborné zaškolení a proškolování na danou pozici
  • možnost získání certifikátu dílčí kvalifikace
  • nástup ihned, nebo dohodou

VHODNÉ I PRO CIZINCE

Prosím, kontaktujte nás pomocí odpovědního formuláře, nebo na telefonním čísle a domluvíme si termín osobního pohovoru.