Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Kurýr rozvozu KFC v Plzni (až 200 Kč/h + dýška a bonusy)

DoDo Czech s.r.o.

Místo práce: Česká republika Plzeň-město Plzeňský kraj Plzeň

Druh práce: Jiné

Před 0 dny

Brigáda

Jsme DODO, kurýrní společnost, která šetří lidem čas! Expresní doručování, neustále se vyvíjející logistické postupy a chytré plánování nám není cizí, a proto aktuálně rozšiřujeme řady našich kurýrů, kteří by se na expresním doručování jídel z poboček po celé Plzni chtěli podílet!

Co tě u nás v DODO čeká?
► rozvoz menších objednávek fastfoodových produktů našimi služebními vozidly, např. VW Up
► rozvoz v pevně stanovené časy, a to buď od 10:30 do 17:00, od 17:00 do 22:00 (některé pobočky rozváží až do půlnoci); případně celodenně
► trasy rozvozu ti bude plánovat dispečink přes naší interně vyvíjenou aplikaci GAIA
► přijímání plateb od zákazníků ať už v hotovosti, stravenkách nebo platebním terminálem

Požadavky

► řidičský průkaz skupiny „B“ alespoň 1 rok
► zkušenost s jízdou v plzeňském provozu a být aktivním řidičem
► v případě spolupráce na IČO - aktivní koncesovanou živnost na Silniční motorovou dopravu do 3,5t

Nabídka

► odměnu 60 - 75 Kč za každou doručenou objednávku, během rozvozové hodiny průměrně odvezeš 2,5 objednávky, za hodinu si tedy průměrně vyděláš 150 - 200 Kč
► veškerá dýška, která během rozvozu kurýr utrží, zůstávají v plné výši kurýrovi
► flexibilní plánování dostupnosti dle individuálních časových možností
► moderní vozový park s nadstandardní výbavou (VW Up)
► možnost využít vozidlo na cestu domů a druhý den opět na pobočku
► veškeré vybavení potřebné k rozvozu (mobilní telefon, oblečení, terminál, aj.) a firemní tankovací karty
► dynamický a mladý kolektiv, ve kterém se kdykoliv máš na koho obrátit
► moderní pracovní prostředí, veškeré záležitosti se u nás řeší elektronicky
► možnost vyplácení odměny kdykoliv v měsíci
► spolupráci na živnost (IČO) nebo brigádně (DPP)
► nástup možný ihned po krátkém zaškolení

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Sháníte dlouhodobou brigádu především na ranní směny? Pak hledáme právě Vás! Nabízíme brigádu ve skladu pro fyzicky zdatné jedince, kteří se nebojí pracovat rukama. Vybrat si můžete buď...

    Česká republika, Plzeň-město, Plzeňský kraj, Plzeň

    Před 3 dny

  • Sháníme ŘIDIČE na rozvoz zboží pro společnost Datart. Stojíme o dlouhodobou spolupráci na ŽL. Možný také HPP, či DPP (pouze brigáda). Kromě řízení vozidla není nutné nic umět, všechno Vás naučím...

    Česká republika, Plzeň-město, Plzeňský kraj, Plzeň Dlouhodobé Nástup ihned Na živnostenský list

    Před 5 dny