Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Roznos letáku-Kyšice, Dýšiná, Třemošná, Horni Bříza, Plasy, Slovany, Doubravka -

Martin Špiroch

Místo práce: Česká republika Plzeň-město Plzeňský kraj Plzeň

Druh práce: Jiné

Před 1 dny

Brigáda

Nabízíme stálou brigádu. Jedná se o roznos letáků do schránek ve více lokalitách. Brigáda je vhodná pro všechny.
Jedná se o lokality:
Horní Bříza, Plasy,Třemošná ,Ledce, Zruč-Senec.
Plzen- Slovany,Černice, Doubravka, Bukovec,Ujezd, Dýšiná, Kyšice, Červený Hrádek

Požadavky

Ochotu pracovat

Nabídka

Jistou mzdu 2000 Kč az 3000 Kč mesicne
Brigádu na čerstvém vzduchu

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Baví tě práce s dětmi a chceš je učit novým věcem? Je pro tebe důležité, aby tvá práce měla smysl? Pak se připoj do našeho týmu lektorů! Jedná se o dlouhodobou brigádu na školní rok 2024/2025, kte...

    Česká republika, Plzeň-město, Plzeňský kraj Dlouhodobé Od 18 let

    Před 3 dny

  • Náplň práce: Sháníte dlouhodobou brigádu především na ranní směny? Pak hledáme právě Vás! Nabízíme brigádu ve skladu pro fyzicky zdatné jedince, kteří se nebojí pracovat rukama. Vybrat si můžete buď...

    Česká republika, Plzeň-město, Plzeňský kraj, Plzeň

    Před 1 dny