Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Lektor Dramatického kroužku pro děti, 300 Kč/hod

Kateřina Kadaňová

Místo práce: Česká republika Plzeň-město Plzeňský kraj

Druh práce: Lektor/instruktor

Před 2 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 300 Kč/hod.

Baví tě práce s dětmi a chceš je učit novým věcem? Je pro tebe důležité, aby tvá práce měla smysl?

Pak se připoj do našeho týmu lektorů!


Jedná se o dlouhodobou brigádu na školní rok 2024/2025, která začíná v měsíci říjnu tohoto roku a končící v květnu příštího roku.


Požadujeme

dosažení plnoletosti (nejpozději k 7.10. tohoto roku)

• chuť a motivaci pracovat s dětmi, rozvíjet je a předávat jim své znalosti a dovednosti

• trestní bezúhonnost

• pěkný a přívětivý přístup k dětem a snahu něčemu novému se přiučit

• odpovědnost ve vztahu k dětem a školám ve smyslu závazku

• dochvilnost a komunikativnost



Nabízíme

• odměnu 300 Kč/hod

• hlavní výhodou této brigády je možnost dlouhodobé spolupráce a získání pedagogických zkušeností

• výuka probíhá 1x týdně/ 60 min, každé pondělí 15.00 - 16.00 hod v Plzni

• potvrzení pedagogické praxe

• našich lektorů si vážíme a upřednostňujeme osobní přístup

• naše pojištění odpovědnosti se vztahuje také na naše lektory


Chceš se k nám připojit? Pak nám pošli svůj životopis s krátkým motivačním dopisem.

Velmi rádi se o tobě dozvíme a těšíme se na osobní setkání.


Za RYTMIK Dětem o.p.s.

Kateřina Kadaňová

Podobné inzeráty

  • Baví tě práce s dětmi a chceš je učit novým věcem? Je pro tebe důležité, aby tvá práce měla smysl? Pak se připoj do našeho týmu lektorů! Jedná se o dlouhodobou brigádu na školní rok 2024/2025, kte...

    Česká republika, Plzeň-město, Plzeňský kraj Dlouhodobé Od 18 let

    Před 3 dny

  • Náplň práce: Sháníte dlouhodobou brigádu především na ranní směny? Pak hledáme právě Vás! Nabízíme brigádu ve skladu pro fyzicky zdatné jedince, kteří se nebojí pracovat rukama. Vybrat si můžete buď...

    Česká republika, Plzeň-město, Plzeňský kraj, Plzeň

    Před 1 dny