Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Trainee - Oddělení NÁKUPU v mezinárodní společnosti

MEGATECH Industries Czech Republic s.r.o.

Místo práce: Česká republika Plzeň-město Plzeňský kraj Plzeň

Druh práce: Jiné

Před 8 dny

Brigáda

Jsme Megatech Industries - lídr v oblasti vývoje a výroby plastových komponentů pro automobilový průmysl.
Nabízíme příležitost zájemcům, kteří hledají přivýdělek a ocení praxi v oblasti nákupu v mezinárodní společnosti. Pozice je vhodná pro studenty VŠ, kteří hledají dlouhodobější uplatnění a ocení získanou praxi.

Co u nás získáte?
Vhled a praktické zkušenosti z oddělení nákupu mezinárodní společnosti
Naučíte se pracovat se systémem SAP
Zlepšíte své komunikační dovednosti, know-how ve vyjednávání s dodavateli
Podporu zkušených kolegů

Požadavky

Hledáme zájemce, který:

* bude ochotný pracovat alespoň 2-3 dny v týdnu - místo výkonu práce: Plzeň - Borská pole
* ovládá Excel, Powerpoint
* ovládá AJ alespoň na úrovni B1
* má zájem o oblast nákupu
* je spolehlivý, samostatný a důsledný

Nabídka

Co můžeme nabídnout?

* Získání praktických zkušeností z oblasti nákupu
* Spolupráci s profesionály v oboru
* Nástup možný dle dohody, dlouhodobou spolupráci
* Práci na DPP nebo DPČ
* Odměnu 150 Kč/hod

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Sháníte dlouhodobou brigádu na ranní nebo odpolední směny? Pak hledáme právě Vás! Nabízíme brigádu ve skladu pro fyzicky zdatné jedince, kteří se nebojí pracovat rukama. Vybrat si můžete ...

    Česká republika, Plzeň-město, Plzeňský kraj, Plzeň

    Před 1 dny

  • O nás O nás Jeden z největších prodejců obuvi prémiových značek Shoebox CZ s.r.o. a provozovatel úspěšného řetězce prodejen Office Shoes v České republice hledá v souvislosti s plánovaným rozšiřován...

    Česká republika, Plzeň-město, Plzeňský kraj, Plzeň Od 18 let

    Před 1 dny