Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Lektor/ka Badmintonu pro děti, 300 - 450/hod.

Kateřina Kadaňová

Místo práce: Česká republika Plzeň-město Plzeňský kraj Starý Plzenec

Druh práce: Jiné

Před 5 dny

Brigáda

Baví tě práce s dětmi a chceš je učit novým věcem? Je pro tebe důležité, aby tvá práce měla smysl?
Věnuješ se Badmintonu a chceš dětem předat své zkušenosti?
Máš čas každou středu (mimo prázdniny a státní svátky) od 16.00 do 17.00 hod?
Pak se připoj do našeho týmu lektorů! Seznam děti s Badmintonem a podpoř jejich fyzickou kondici.

Jedná se o dlouhodobou brigádu na školní rok 2024/2025, která začíná v měsíci říjnu tohoto roku a končící v květnu příštího roku.


Chceš se k nám připojit? Pak nám pošli svůj životopis s krátkým motivačním dopisem přes pole odpovědět. Všechny životopisy pečlivě čteme a všem uchazečům vždy odpovíme.
Velmi rádi se o tobě dozvíme a těšíme se na osobní setkání.


Za RYTMIK Dětem o.p.s.
Kateřina Kadaňová

Požadavky

• chuť a motivaci pracovat s dětmi, rozvíjet je a předávat jim své znalosti a dovednosti
• trestní bezúhonnost
• pěkný a přívětivý přístup k dětem a snahu něčemu novému se přiučit
• odpovědnost ve vztahu k dětem a školám ve smyslu závazku
• dochvilnost a komunikativnost
• dosažení plnoletosti (nejpozději k 9.10. tohoto roku)

Nabídka

• odměnu 300 kč/hod + příspěvek na dopravu
• hlavní výhodou této brigády je možnost dlouhodobé spolupráce a získání pedagogických zkušeností
• výuka probíhá 1x týdně/ 60 min, každou středu 16.00 - 17.00 hod
• potvrzení pedagogické praxe
• slibujeme, že tato kreativní práce bude plná nových zkušeností
• našich lektorů si vážíme a upřednostňujeme osobní přístup
• naše pojištění odpovědnosti se vztahuje také na naše lektory

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Sháníte dlouhodobou brigádu na ranní nebo odpolední směny? Pak hledáme právě Vás! Nabízíme brigádu ve skladu pro fyzicky zdatné jedince, kteří se nebojí pracovat rukama. Vybrat si můžete ...

    Česká republika, Plzeň-město, Plzeňský kraj, Plzeň

    Před 1 dny

  • O nás O nás Jeden z největších prodejců obuvi prémiových značek Shoebox CZ s.r.o. a provozovatel úspěšného řetězce prodejen Office Shoes v České republice hledá v souvislosti s plánovaným rozšiřován...

    Česká republika, Plzeň-město, Plzeňský kraj, Plzeň Od 18 let

    Před 1 dny