Podle lokalit

Vykládka zboží / Balení zboží, 150 kč/hod, výplata týdně

PROPLUSCO GROUP s. r. o.

Místo práce: Česká republika Tábor Jihočeský kraj Planá nad Lužnicí

Druh práce: Jiné

Před 11 dny

Brigáda

Hledáme spolehlivé brigádníky pro sklad s elektronikou.

Náplň práce: vykládka zboží z kontejnerů, paletizace a balení zboží.

Pracovní doba je od pondělí do pátku 6:00-15:00. Hledáme brigádníky co mohou docházet miniláně 3x týdně.

Nástup možný od ihned. (Dlouhodobá spolupráce)

Výplaty vždy po týdnu!

Místo výkonu práce: Průmyslová, Planá nad Lužnicí

Požadavky

  • Výpis z rejstříku trestů
    • Plnoletost
    • Spolehlivost
    • Pravidelnou docházku
    • Chuť do práce

Nabídka

  • Základní mzdu 150 Kč/hod
    • Smlouva na DPP
    • Dlouhodobá brigáda