Brigáda Borovany - likvidace výrobků - mzda 150,-/h -jen 2 směny

Manuvia, a. s., organizační složka

Místo práce: Česká republika České Budějovice Písek Jihočeský kraj Borovany

Druh práce: Jiné

Před 9 dny

Brigáda

Aktuálně hledáme na likvidaci výrobků fyzicky zdatné brigádníky/ce.

Pracovní náplň:
Náplní práce je likvidace zmetků - dlažebních kostek. Odebírání a nakládání na manipulační vozík a odvoz. Práce je fyzicky náročnější, jedna kostka může vážit 20 - 40kg, pracuje se i ve dvou lidech.

Požadavky

  • velmi dobrou fyzickou zdatnost
    • ochotu pracovat na dvě směny (ranní a odpolední)
    • spolehlivou docházku

Nabídka

  • brigáda do konce roku 2024
    • mzdu 150,-/h

      Pokud Vás nabídka zaujala, ozvěte se nám. Těšíme se na Vás.