Skladník VZV - odpolední směna | DPČ

MANPOWER

Místo práce: Česká republika Olomoucký kraj Olomouc

Druh práce: Jiné

Před 13 dny

Brigáda

• obsluha vysokozdvižného vozíku
• nakládka a vykládka vozidel
• skenování zásilek
• práce ve skladu
• práce na odpolední směně 14-22
• práce na DPČ

Požadavky

• prokazatelná praxe na VZV
• plnoletost
• můžete nastoupit co nejdříve
• můžete chodit celý týden pondělí až pátek

Nabídka

• práce na DPČ - možnost přestupu na hlavní úvazek
• 180 Kč/hodina + stravné
• dlouhodobá spolupráce
NABÍRÁME MUŽE I ŽENYNaše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Popis pozice: Jednoduchá skladová práce na ranní směnu - možnost volby dnů. Profil kandidáta: spolehlivost fyzická zdatnost Nabízíme: mzda 170 Kč/h možnost volby dnů (PO-PÁ) 4 týdny dovolené s...

    Česká republika, České Budějovice, Jihočeský kraj, České Budějovice

    Před 2 dny

  • Brigáda ve skladu


    175 – 190 Kč / hod

    Popis pozice: jednoduchá manuální, skladová práce vykládka balíků z kamionu na automatickou linku/pás (může se jednat o těžší balíky) Profil kandidáta: základní vzdělání časová flexibilita Nab...

    Česká republika, Plzeň-město, Plzeňský kraj, Plzeň

    Před 0 dny