Filtry brigád

Skladník - brigáda, hodinová mzda 150 Kč

Před 23 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 130 – 150 Kč / hod

Do skladových prostor v Písku hledáme kolegu pro převoz zboží, pomoc s nakládkou a vykládkou.

Popis pozice:

  • práce s paletovým vozíkem
  • práce se skladovým systémem
  • práce zajištěna do konce roku 2024, poté dle potřeby

Profil kandidáta:

  • zkušenosti ze skladu vítané
  • možnost přizpůsobit se směnám
  • občasná práce o víkendu
  • věk min. 18 let

Nabízíme:

  • hodinová mzda od 130 Kč/hod.
  • zákonné příplatky
  • odměny na dobře odvedenou práci

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Podobné inzeráty

  • Brigáda Do skladových prostor v Písku hledáme kolegu pro převoz zboží, pomoc s nakládkou a vykládkou. • práce s paletovým vozíkem • práce se skladovým systémem • práce zajištěna do konce roku 202...

    Česká republika, Moravskoslezský kraj, Písek, Jihočeský kraj, Hradec Králové, Frýdek-Místek, Písek, Písek, Písek, Královéhradecký kraj Od 18 let Víkendové

    Před 10 dny

  • Brigáda **Přidejte se k našemu týmu! Hledáme spolehlivé a flexibilní osoby pro rozvoz jídel z KFC v Písku** Chcete pracovat bez starostí a přitom mít možnost určovat si svůj vlastní plán? Momentáln...

    Česká republika, Moravskoslezský kraj, Písek, Jihočeský kraj, Hradec Králové, Frýdek-Místek, Písek, Písek, Písek, Královéhradecký kraj Víkendové

    Před 10 dny