Podle lokalit

Kamerový dohled nad prodejnou +ostraha, 145 Kč/hod

LPS GUARD s.r.o.

Místo práce: Česká republika Kraj Vysočina Pelhřimov Humpolec

Druh práce: Jiné

Před 9 dny

Brigáda

Přijmeme muže i ženy na pozici bezpečnostní pracovník/ce na ostrahu prodejny LIDL + obsluha kamerového systému v Humpolci.

Pozice je vhodná také pro cizince hovořící a píšící česky, absolventy, invalidní důchodce, aktivní důchodce.

Náplň práce:
• Pochůzková činnost po prodejní ploše + obsluha kamerového systému
• Kontrola bezpečnosti v rámci objektu
• Jednoduchá administrativa
Veškeré další podrobnosti a Vaše dotazy probereme na případné osobní schůzce.

Požadavky

• Trestní bezúhonnost
• Plnoletost
• Praxe v oboru výhodou nikoli podmínkou, vše Vás rádi naučímě

Nabídka

• Dlouhodobá brigádní spolupráce
• Odměny za záchyty až 1 000 Kč
• Zajistíme zkoušky profesní kvalifikace
• Možnost profesního i platového růstu
• Volitelnost směn