DLOUHODOBÁ BRIGÁDA PARDUBICE

Thompson Personnel Management CZ s.r.o.

Místo práce: Česká republika Pardubice Pardubický kraj

Druh práce: Jiné

Před 6 dny

Brigáda

Hledám šikovné a spolehlivé brigádníky na noční doplňování zboží do obchodního domu v PARDUBICÍCH.

Náplň práce:
- doplňování zboží v přiděleném oddělení obchodního domu
- noční směna od 22.00 do 05.00

Volné směny:
- 16.09.2024
- 18.09.2024
- 20.09.2024
- 21.09.2024

Požadavky

Věk 18+let, SPOLEHLIVOST, pravidelnou docházku, pracovitost

Nabídka

smlouvu DPČ, pravidelné směny, dlouhodobou brigádu, možnost finančních záloh, hodinovou mzdu 145 Kč/hod. + příplatky za noc a víkend.