Brigáda přes léto vhodné i pro absolventy Pardubice ihned! (m/ž)

Manuvia, a. s., organizační složka (hlavní)

Místo práce: Česká republika Pardubice Pardubický kraj

Druh práce: Jiné

Před 9 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 24000 - 28000 Kč za měsíc

*Hledáš brigádu na léto? Zajímá tě práce ve výrobě ? Tak nám dej o sobě vědět! *

Požadujeme

  • Požadujeme minimální věk 18 let
  • Předchozí praxe není potřeba,vše Vás naučíme
  • Ochotu pracovat na směny 12 hod. směny (krátký/dlouhý týden)

Nabídka

  • Zajímavou brigádu na DPČ ve stabilní zahraniční společnosti
  • Jedná se o fyzicky nenáročnou práci
  • Zaškolení do všech pracovních aktivit od zkušenějších kolegů
  • Mzda až 28 000 Kč
  • Možnost týdenních záloh 4 000 Kč/měsíčně
  • Bonusy a příplatky
  • Příspěvek na stravu
  • Práci v čistém,klimatizovaném a příjemném pracovním prostředí
  • Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti
  • Místo výkonu práce: Pardubice

Pracovní náplň

Hledáme nové kolegy na rozšíření týmu na pozici operátor výroby u stabilní mezinárodní společnosti, která se zaměřuje na výrobu a vývoj audiovizuální techniky pro největší světové automobilky. Přijď si vydělat přes léto a staň se součástí našeho sehraného a přátelského týmu!

Jaká bude Vaše pracovní náplň?

  • Jedná se obsluhu a údržbu HighTech osazovacích SMT strojů, které vyrábí plošné spoje do autorádií
  • Doplňování součástkových komponent do strojů
  • Kontrola vlastního procesu výroby se zápisem údajů
  • Budete úzce spolupracovat s ostatními úseky, např. kvality, logistiky a údržby

Poznámka

Neváhejte a odpovídejte na inzerát, nebo rovnou volejte [zobrazit tel. číslo]