Kamerový dohled, ostraha prodejny, 150 Kč/hod + odměny, zálohy, flexibilita

LPS GUARD s.r.o.

Místo práce: Česká republika Pardubice Pardubický kraj

Druh práce: Jiné

Před 12 dny

Brigáda

Do svého pracovního týmu hledáme kolegy, kteří nám pomohou zajistit ostrahu supermarketu či hypermarketu Albert v Pardubicích.

Pracovní pozice je vhodná převážně pro muže (i pro cizince hovořící česky, aktivní důchodce, invalidní důchodce, absolventy).

Nabízíme možnost dlouhodobé brigádní spolupráce na DPP, DPČ po zapracování možnost HPP.

Náplň práce:
• Pochůzková činnost
• Kamerový dohled
• Kontrola bezpečnosti v rámci objektu
• Jednoduchá administrativa
• Eliminace nepoctivých zákazníků

STÁLE AKTUÁLNÍ !!!

Požadavky

• Trestní bezúhonnost
• Plnoletost
• Praxe v oboru výhodou, ne podmínkou ( vše Vás naučíme)
• Spolehlivost

Nabídka

• Dlouhodobou brigádní spolupráci
• Mzda: 150,-/hod+ odměny (směny jsou 12ti hodinové) s flexibilitou.
• Zálohy za mzdu
• Odměny za záchyty
• Možnost profesního i platového růstu
• Zajistíme zkoušky profesní kvalifikace (certifikát strážného)