Letní brigáda, obsluhování zákazníků v rychlém občerstvení

Občerstvení Kučera s.r.o.

Místo práce: Česká republika Pardubice Pardubický kraj

Druh práce: Jiné

Před 5 dny

Brigáda

Jedná se o brigádu na Jižní Moravě
Chceš trávit čas v partě mladých lidí ? Nabízíme brigádu v největším kempu v ČR.
Jedná se o pozice obsluhování hostů, roznášení jídel, čepování piva.
Pracuje se od 9-22
Zajištěné ubytování, strava.
Podmínka pracovat celé prázdniny.


Nástup možný ihned !!!!!!!!

Požadavky

Spolehlivost která bude odměněna prémiemi.
Bereme jen na celé prázdniny , ne na 14 dní.
Zašlete životopis a fotografii

Nabídka

Partu mladých lidí, jídlo a pití, ubytování

Podobné inzeráty

  • O nás Hledáte přivýdělek k důchodu, mateřské nebo i k Vašemu současnému zaměstnání? Jste ranní ptáče a rád/a se pohybujete venku? ANO? Pak hledáme právě Vás…spolehlivého a zodpovědného doručovatele p...

    Česká republika, Svitavy, Svitavy, Pardubický kraj Od 18 let

    Před 3 dny

  • Náplň práce: Hledáš dlouhodobou brigádu s docházkou klidně i každý den? Nevadí ti práce na nočních směnách? Pak se nám určitě ozvi, nepožadujeme totiž praxi na podobné pozici, vše tě rádi naučíme! Nab...

    Česká republika, Ústí nad Orlicí, Letohrad, Pardubický kraj Noční Víkendové

    Před 3 dny