Odpolední brigáda - Uklízečka Praha Jinočany

FargoFacility s.r.o.

Místo práce: Česká republika Středočeský kraj Praha-západ Svitavy Rudná Pardubický kraj

Druh práce: Jiné

Před 17 dny

Brigáda

Pozice: Uklízečka
Počet volných pozic: 1
Typ úvazku: částečný DPP/DPČ - odpolední / večerní dle domluvy
Mzda hrubého: 161 Kč/hod (140 Kč čistého)
Vhodné: jako přivýdělek po práci k rodičovské dovolené, pro studenty a další..
Výhodou: ŘP. B (není podmínkou), zkušenosti s úklidem

Jedná se o úklid kancelářských prostor v Jinočanech 5x týdně (Pondělí až pátek) v odpoledních nebo večerních hodinách dle vašich časových možností. V objektech jsou moderní nově postavené kanceláře. Přímo u objketu se nachází autobusová zastávka s frekventovanou dopravou.

Úklid kancelářských prostor 3x týdně na 3 hodiny ( Po, St, Pá)
Úklid kancelářských prostor 2x týdně na 1,5 - 2 hodiny ( Út, Čt)

Místo: Praha Jinočany

Požadavky

Požadujeme: Samostatnost, zodpovědnost za svěřenou práci a vybavení, svědomitost a především spolehlivost.

Nabídka

Nabízíme: Flexibilní pracovní dobu, zaměstnanecké benefity, stálé zaměstnání (možnost navýšení úvazku), cestovní náhrady, firemní akce, slušný přístup a mnoho dalších.

Štítky:

Podobné inzeráty

  • O nás Hledáte přivýdělek k důchodu, mateřské nebo i k Vašemu současnému zaměstnání? Jste ranní ptáče a rád/a se pohybujete venku? ANO? Pak hledáme právě Vás…spolehlivého a zodpovědného doručovatele p...

    Česká republika, Svitavy, Svitavy, Pardubický kraj Od 18 let

    Před 3 dny

  • Náplň práce: Hledáš dlouhodobou brigádu s docházkou klidně i každý den? Nevadí ti práce na nočních směnách? Pak se nám určitě ozvi, nepožadujeme totiž praxi na podobné pozici, vše tě rádi naučíme! Nab...

    Česká republika, Ústí nad Orlicí, Letohrad, Pardubický kraj Noční Víkendové

    Před 3 dny