Lektor - doučování v největším a nejkomplexnějším vzdělávacím centru v Kladně

PoraDys jazykovka s.r.o.

Místo práce: Česká republika Středočeský kraj Kladno Chrudim Pardubický kraj

Druh práce: Jiné

Před 19 dny

Brigáda

PoraDys - vzdělávací centrum v Kladně, které je největším a nejkomplexním poskytovatelem individuální doučování v Kladně, hledá nové lektory do svého týmu.

Nabízíme práci pro doučování předmětů ZŠ a SŠ.

Můžeme nabídnout dlouhodobou spolupráci, veškerá výuka probíhá ve vzdělávacím centru, nikam tedy nemusite za klienty dojíždět, brát si je domů, scházet se po kavárnách.

Máte neustále k dispozici pedagogickou i administrativní podporu.

Vhodné pro studenty.

Věškerý rozsah práce si určujete sami. Můžete být k dispozici minimálně 5 hodiny týdně, fungujeme od pondělí do pátku a celé neděle.

Při zájmu zašlete email s životopisem.

Požadavky

  • Hledáme studenty VŠ všech oborů nebo SŠ 4. ročníku
    • Odpovědný a pozitivní přístup
    • Zkušenosti s doučováním nejsou podmínkou
    • dobrou znalost vyučovaného předmětu

Nabídka

  • příjemný a mladý kolektiv
    • výbornou organizaci práce
    • velmi dobré finanční ohodnocení
    • flexibilní pracovní dobu, kolik hodin týdně nám poskytnete záleží na Vás,
      minimální počet je od 2 hodin týdně
    • sami si volíte, zda budete doučovat 1.stupen ZŠ, 2.stupeň ZŠ, SŠ nebo VŠ
    • práci v zavedené firmě s letitou zkušeností

      Možnost práce na DPP
      Místo práce v centru Kladna, 50m od autobusových zastávek

Štítky:

Podobné inzeráty

  • O nás Hledáte přivýdělek k důchodu, mateřské nebo i k Vašemu současnému zaměstnání? Jste ranní ptáče a rád/a se pohybujete venku? ANO? Pak hledáme právě Vás…spolehlivého a zodpovědného doručovatele p...

    Česká republika, Svitavy, Svitavy, Pardubický kraj Od 18 let

    Před 3 dny

  • Náplň práce: Hledáš dlouhodobou brigádu s docházkou klidně i každý den? Nevadí ti práce na nočních směnách? Pak se nám určitě ozvi, nepožadujeme totiž praxi na podobné pozici, vše tě rádi naučíme! Nab...

    Česká republika, Ústí nad Orlicí, Letohrad, Pardubický kraj Noční Víkendové

    Před 3 dny