Super brigáda s kosmetikou denní směny nástup ihned! (m/ž) Pardubice

Manuvia, a. s., organizační složka (hlavní)

Místo práce: Česká republika Pardubice Pardubický kraj

Druh práce: Jiné

Před 6 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 120 - 150 Kč za hodinu

Hledáte brigádu na ranní směnu ? Pokud Vás brigáda zaujala, ozvěte se!

Požadujeme

  • Minimální věk 18 let
  • Samostatnost
  • Ochota plnit zadané úkoly

Nabídka

  • Mzda až 150 Kč/hod (120 Kč/hod. + bonus až 30 Kč/hod.)
  • Možnost týdenních záloh
  • Jednosměnný provoz - pouze denní směny
  • Dlouhodobá brigáda na DPČ
  • Odborné zaškolení a vedení v začátku, individuální přístup
  • Přátelská atmosféra
  • Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti

Pracovní náplň

  • Příprava zboží do objednávek (drogérie,povlečení, dekorační textilie atd.)
  • Balení a kontrola vyexpedovaného zboží
  • Zaskladňování zboží

Poznámka

Neváhejte a odpovídejte na inzerát, nebo rovnou volejte [zobrazit tel. číslo]

: #

Podobné inzeráty

  • O nás Rozšiřujeme firmu a hledáme 5 lidí👧🧑 na pozici nutriční trenér, asistent pracovník klientského centra, vedoucí – supervizor.  Máme dlouholetou skvělou spolupráci v rámci prevence a služeb s VZ...

    Česká republika, Jihomoravský kraj, Chrudim, Blansko, Hodonín, Hodonín, Hodonín, Hodonín, Pardubický kraj Od 18 let Z domova

    Před 1 dny

  • *Hledáš brigádu na léto? Zajímá tě práce ve výrobě ? Tak nám dej o sobě vědět! * Požadujeme Požadujeme minimální věk 18 let Předchozí praxe není potřeba,vše Vás naučíme Ochotu pracovat na směny 12 ...

    Česká republika, Pardubice, Pardubice, Pardubický kraj Na léto 2021 Od 18 let

    Před 1 dny