Filtry brigád

Brigádník do skladu na balení zásilek

RCprofi s.r.o.

Místo práce: Česká republika Chrudim Pardubický kraj

Druh práce: Jiné

Před 8 dny

Brigáda

Hledáme brigádníky na balení balíčků v e-shopu!

Náplň práce:

Balení a příprava zásilek k odeslání.
Kontrola kvality zabalených produktů.

Nástupní mzda 130-150 Kč/hod. s možností růstu.

Provozovna: RCprofi s.r.o., Topol 31 Chrudim 53701.

V případě zájmu rádi nabídneme i dlouhodobější spolupráci.

Požadavky

Spolehlivost a pečlivost.
Možnost pracovat na směny.
Samostatnost.

Nabídka

Příjemné pracovní prostředí.
Flexibilní pracovní dobu.
Možnost dlouhodobé spolupráce
Pozice je vhodná pro ženy na rodičovské dovolené a studenty.