Ostraha v Praze

Aaron guard s.r.o.

Místo práce: Česká republika Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 3 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 140 – 150 Kč / hod

O nás

Bezpečnostní agentura nabízí volné pracovní pozice strážných pro obchodní jednotky v Praze.

Náplň práce:

Náplní práce jsou pochůzky po obchodní jednotce, obsluha kamerového systému, hlídání pokladní zóny.

Lokalita: Modřany a Novodovorská.

Co od Vás očekáváme:

  • čistý výpis rejstříku trestů
  • solidní a vstřícné jednání
  • spolehlivost
  • plnění pracovních povinností
  • certifikát strážného výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

  • hodinová mzda od 140,- Kč/hod + odměny za záchyty
  • příspěvek na ubytování
  • výstroj
  • korektní jednání ze strany firmy
  • možnost získání certifikátu strážný
  • při mimořádných pracovních výsledcích odměny
  • možnost vyplácení záloh na mzdu